Współpraca z Półkolonie Gdańsk SetPoint Akademia Tenisa
2 min read

Współpraca z Półkolonie Gdańsk SetPoint Akademia Tenisa

Współpraca z Półkolonie Gdańsk SetPoint Akademia Tenisa

Serwis zrzeszający firmy przewozowe i podróżnych Komfortowebusy objęły swoim patronatem „Półkolonie Gdańsk SetPoint Akademia Tenisa” organizującą w Trójmieście turnusy tematyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez profesjonalnych trenerów sportów. Półkolonie Gdańsk to turnusy zawierające zróżnicowane elementy tematyczne poświęcone poszczególnym półkoloniom oraz dydaktyczne elementy wspólne dla wszystkich turnusów kształtowania empatii do ludzi i zwierząt, świadomości ekologicznej oraz uświadamiania i pokazywania, że sport nie musi być nudny, lecz sprawiający wiele radości i satysfakcji.

Set Point w ramach półkolonii dla dzieci oferuje poza zajęciami tematycznymi zajęcia poznawcze i szkoleniowe z tenisa ziemnego oraz piłki nożnej. Nad bardzo wysokim poziomem zajęć dba personel z wieloletnim doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i osiągnięciami sportowymi, dla którego tenis ziemny, szkolenie dzieci i młodzieży oraz organizowanie półkolonii to coś, co lubią robić i robią najlepiej na świecie.

Trzonem wieloosobowego zespołu trenerów i opiekunów są:

m.in. Dr. Maciej Łojko, LEK. MED. KAMIL KULBACKI, BARTOSZ PADEREWSKI zajmujący się organizowaniem i prowadzeniem półkolonii dla dzieci od 2004 roku.

Półkolonie Gdańsk – tematy:

  • RATOWNICY ZWIERZĄT – Jak udzielić pomocy pupilowi. Jak bezpiecznie spędzać czas z Naszymi pupialmi? Czy Weterynaria i zawód Weterynarza jest trudny? Ratownik zwierząt będzie miał okazję odwiedzić profesjonalną klinikę weterynaryjną, gdzie pozna urządzenia i tajniki ratowania zwierząt z różnych opresji.
  • MISTRZOWIE SPORTU – Pasjonaci piłki nożnej oraz tenisa pokażą niesamowite triki oraz technologie tj. maszyny do wyrzucania piłek, nowoczesne rakiety, innowacje  w piłce nożnej.
  • MŁODY CYBERNETYK PLUS NANO MASTER SZEF – Technologie Informatyczne, Mechaniczne i Sportu , „wybuchowo” i eksperymentalnie.
  • MŁODZI KOSMONAUCI-KOSMODROM PLUS MASTER SZEF – wielka wyprawa podbijania kosmosu i wszelkich galaktyk. Trenowanie kondycji nawet w ciężkich kombinezonach. Trening kosmonauty iście z NASA.
  • SEKRETY ZWIERZĄT – Miłośnik zwierząt będzie miał okazję nauczyć się od Najlepszych Hodowców jak profesjonalnie wytresować psa! To coś zupełnie innego! Obserwacja rożnych ras psów i poznawanie ich temperamentu, a może nawet ich sekretów :-).
  • PLAYER ONE- E-SPORT – Świat wirtualnej rozrywki na sportowo. Dzieci będą bohaterami gier w prawdziwej rzeczywistości, do tego stana przed wyzwaniami dwudziestego drugiego wieku i właściwie przeniosą się w przyszłość technologiczną i kulinarną!
  • MŁODY SUPERSZPIEG PLUS SPORT – Wielkie śledzenie przed Dziećmi! Odkrywanie tajemniczych sekretów i rozwiązywanie szyfrów, aby rozwikłać zagadkę SuperSzpiega! Tajemniczy sejf, nieznany kod i Misja Super Agenta
  • SZKOŁA SURVIVALU PLUS PAINTBALL – Czy na świeżym powietrzu można coś ugotować? Jak strzelić z paintballa? Jak przetrwać w trudnych warunkach? Tajemnica survivalu na żywo!
  • POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ MASKI PLUS SPORT – Niesamowita i pieczołowicie przygotowana Animacja Poszukiwania Zaginionej Maski będzie towarzyszyć dzieciom przez Cały turnus:-). Atrakcyjne scenariusze paintballowe plus Rozwikłanie Zagadki Zaginionej Maski z użyciem niesamowitych gadżetów.
  • FILM AKCJI I LIGA AKTORSKA PLUS SPORT – Kto z dzieci nie lubi filmów akcji? Dzieci znajdą się na małym planie filmowymi gdzie będą wcielać się w różne role! Praca aktora zza kulis!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę organizatora: Półkolonie Gdańsk