Olsztyn, Nowowiejskiego 9
+48 662 548 091
komfortowebusy@gmail.com

Przewozy osób z Bawarii do Polski

Przewozy osób z Bawarii do Polski

Bawaria zawsze była naszym oczkiem w głowie, jeśli chodzi o zasięg naszych busów. Naszych pasażerów dowozimy do miast:

 1. Amberg
 2. Ansbach
 3. Aschaffenburg
 4. Augsburg
 5. Bamberg
 6. Bayreuth
 7. Coburg
 8. Erlangen
 9. rth
 1. Hof
 2. Ingolstadt
 3. Kaufbeuren
 4. Kempten (Allgäu)
 5. Landshut
 6. Memmingen
 7. Monachium
 8. Norymberga
 1. Pasawa
 2. Ratyzbona
 3. Rosenheim
 4. Schwabach
 5. Schweinfurt
 6. Straubing
 7. Weiden in der Oberpfalz
 8. Würzburg

oraz wielu innych, mniejszych miejscowości.

 

W związku z tym, że Bawaria jest najbardziej rozwiniętym gospodarczo landem w Niemczech, większość naszych pasażerów wyjeżdża w ten region Niemiec w celach zarobkowych. W Bawarii znajduje się wiele fabryk, firm handlowo-usługowych oraz gospodarstw rolnych, w których zatrudnienie znajdują nasi rodacy.

Przewozy osób z Bawarii do Polski odbywają się zawsze w środy i soboty oraz nieregularnie w inne dni tygodnia. Jeśli jesteś zainteresowany przejazdem w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek lub niedzielę, to zadzwoń do nas i dowiedz się, czy tego dnia wysyłamy busa z Bawarii do Polski.

W naszej stałej ofercie przewozowej są busy z:

 • warmińsko-mazurskiego
 • wielkopolskiego
 • kujawsko-pomorskiego
 • pomorskiego
 • łódzkiego
 • zachodnio-pomorskiego,
 • mazowieckiego

Koszty dojazdu do górskich regionów Bawarii mogą być wyższe od standardowych cen, które wynoszą 90 EUR, ponieważ wiąże się to z dłuższym czasem dojazdu oraz większym zużyciem paliwa przez pojazdy. Pasażerowie przebywający w alpejskich rejonach Bawarii mogą liczyć się z ceną za przejazd wynoszącą 100 EUR.

W przypadku posiadania dużej ilościu bagażu, do ceny za przewóz osoby może być doliczona dopłata za nadbagaż wynosząca od 10 EUR za walizkę do 100 litrów. Warto dodać, że nasze limity podstawowego bagażu nie wymagajacego dopłaty to 25 kg/100 litrów plus bagaż podręczny do 5 kg.

Wszystkie trasy powrotne do Polski kończą się w Olsztynie, dlatego jeśli szukasz busy z Bawarii do Olsztyna, to nie mogłeś lepiej trafić. Komfortowebusy bezpiecznie dowiozą Ciebie do stolicy Warmii i Mazur, innej mazurskiej miejscowości lub celu podroży „po drodze”.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Dyspozytorem, który poda ceny zakupu biletów oraz harmonogram wyjazdu busów (telefon +48 662 548 091).