Przewozy osób i paczek do Niemiec, Belgii, Holandii, Luxemburga, Francji.
2 min read

Przewozy osób i paczek do Niemiec, Belgii, Holandii, Luxemburga, Francji.

Wyszukiwarka Najtańszego Kuriera

- klikjnij jeśli chcesz wysłać paczkę

Zapytanie o możliwość przewozu osób

- kliknij jeśli szukasz busa door-to-door

Busy do Niemiec

obsługują prawie całą Polskę oraz cały teren Niemiec. Przewozy osób do Niemiec „door to door” to nasza specjalność. Oferujemy busy do Berlina, Hamburga, Monachium, Kolonii, Frankfurtu, Stuttgartu, Dusseldorfu, Dortmundu, Essen, Bremy i wielu innych miast niemieckich.  Nasze komfortowe busy do Niemiec obsługują przewozy osób prywatnych oraz przewozy pracownicze dla firm. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów, które codziennie przewożą pasażerów na trasie Polska-Niemcy.

Busy do Holandii

codziennie wyjeżdżają, dowożąc pasażerów pod adresy przez nich wskazane. Obsługujemy przewozy osób do wszystkich miejscowości w Holandii. Oferujemy busy z Polski do Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi, Utrechtu, Eindhoven, Tilburg, Groningen, Almere, Bredy, Nijmegen i wielu innych miast. Wyjazdy w dwuosobowej obsadzie kierowców komfortowymi busami o dużej ładowności. Przewozy osób i paczek do Holandii wykonujemy szybko, komfortowo i bezpiecznie. Zarezerwuj już dzisiaj!

Busy do Belgii

wyjeżdżają z Polski każdego dnia i świadczą przewozy osób i paczek do Antwerpia, Gandawa (Gent), Charleroi, Liège, Bruksela (Bruxelles/Brussel), Schaarbeek, Brugia (Brugge), Anderlecht, Namur oraz wielu innych, mniejszych miejscowości. Z uwagi na przejazdy przez Belgię do Francji i traktowaniu tego Państwa jako tranzytowego, kierunek ten cieszy się bardzo dużą popularnością. Prosimy więc o rezerwacje przewozów osób i paczek do Belgii z dużym wyprzedzeniem.

Busy do Luxemburga

wyjeżdżają z Olsztyna, Ostródy, Iławy, Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, Mławy, Płońska, Warszawy, Łodzi i wielu innych polskich miejscowości. Zabieramy pasażerów ze wskazanego adresu i dowozimy bezpośrednio do celu. Przewozy osób do Luxemburga realizujemy komfortowymi busami. Wyjazdy odbywają się codziennie a podróże trwają zwykle ok. 18 godzin. Zapraszamy do rezerwowania przejazdów telefonicznie, sms-ami oraz e-mailami. Szczegóły w zakładce kontakt.

Busy do Francji

to nasza nowość w ofercie przewozu osób i paczek. Wyjazdy z Polski odbywają się każdego dnia. Busy do Francji obsługują miejscowości Metz, Reims, Paryż, Amiens, Arras, Lille i wiele mniejszych miejscowości. W związku z koniecznością planowania podróży z wyprzedzeniem i dowożenia pasażerów pod wskazane adresy, prosimy o rezerwacje z jak największym wyprzedzeniem. Duża ładowność naszych busów czyni je idealnymi dla osób podróżujących z większym bagażem.

Busy do Danii

z miejsca zamieszkania bezpośrednio pod wskazane adresy. Codzienne wyjazdy pracowników firm i osób prywatnych. Obsługujemy północną i środkową Polskę i cały obszar Danii. Wyjazdy odbywają się szybko i bezpiecznie nowoczesnymi busami w dwuosobowych obsadach kierowców. Zapraszamy do rezerwowania przejazdów. Atrakcyjne ceny przejazdów sprawiają, że nasze busy do Danii wybiera coraz więcej pasażerów!

Busy do Polski

realizujemy CODZIENNIE! Zawsze dwóch kierowców zapewni bezpieczeństwo podróży do rodzinnych domów. Dowozimy bezpośrednio pod wskazany adres do województw: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Profesjonalne przewozy osób i paczek z Niemiec, Belgii, Holandii, Luxemburga, Francji i Danii. Komfortowe busy do Polski!

Przewozy paczek z Polski do Niemiec, Belgii, Holandii, Luxemburga, Danii, Francji w atrakcyjnych cenach.

  • Przewozy Paczek do Polski (najpopularniejszy kierunek to paczki Niemcy-Polska).
  • Przesyłki kurierskie zagranica z adresu pod adres „door to door”.
  • Przesyłki międzynarodowe do 40 kg w cenie 120 zł to najatrakcyjniejsza oferta na rynku.
  • Dla stałych klientów nadających przesyłki za granicę oferujemy rabaty!

Nasze atuty:

  • Nowoczesne, komfortowe busy serwisowane w ASO i na gwarancji.
  • Dwóch kierowców zmieniających się podczas podróży.
  • Przewozy osób w formule „door to door” (z drzwi pod drzwi) bez żadnych dopłat.
  • Codzienne wyjazdy.

Busy Polska-Niemcy-Belgia-Holandia-Luxemburg

… od niedawna także przewozy osób do Francji!