Przewozy osób i paczek - Busy z Olsztyna do Niemiec - Komfortowebusy
1 min read

Przewozy osób i paczek - Busy z Olsztyna do Niemiec - Komfortowebusy

Nasze busy z Olsztyna do Niemiec odjeżdżają codziennie około godziny 15:00 z miejsc wskazanych przez pasażerów. Są to najczęściej miejsca zamieszkania, ponieważ nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za przyjazd busa pod wskazany adres. Realizujemy przewozy osób „door to door”. Dzięki temu pasażerowie nie muszą dojeżdżać ze swoimi bagażami na dworzec autobusowy lub inne miejsce i tracić dodatkowy czas i tak zwykle długiej podróży.

Busy z Olsztyna do Niemiec naszej firmy zawożą pasażerów w różne regiony naszego zachodniego sąsiada, m. in. do Hesji, Nadrenii-Palatynat, Anhalt-Turyngii i Badenii-Witembergii.

Nasze stałe połączenia to:

– busy z Olsztyna do Lipska

– busy z Olsztyna do Kassel

– busy z Olsztyna do Frankfurtu nad Menem

– busy z Olsztyna do Stuttgartu

– busy z Olsztyna do Mannheim

– busy z Olsztyna do Heidelberg

– busy z Olsztyna do Karlsruhe

– busy z Olsztyna do Ulm

– busy z Olsztyna do Augsburga

– busy z Olsztyna do Koblenz

– busy z Olsztyna do Norymbergii

– busy z Olsztyna do Wurzburga

– busy z Olsztyna do Bamberg

– busy z Olsztyna do Saarbrucken

– busy z Olsztyna do Ingolstadt

– busy z Olsztyna do Wiesbaden

Busy Olsztyn-Niemcy

Busy Olsztyn-Niemcy

 

Olsztyn w województwie Warmińsko-Mazurskim (nie mylić z Olsztynem k. Częstochowy) jest pięknym, dużym miastem otoczonym ze wszystkich stron jeziorami i lasami. Znajduje się w nim wiele atrakcji turystycznych jak parki linowe, wyciągi wodne, cudowne plaże, parki miejskie, kina, teatry, stare zamki i kościoły, galerie handlowe i wiele innych wartych uwagi atrakcji. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Niemczech do wykorzystywania naszych przewozów w celu zwiedzania naszego pięknego miasta.