Paczki do Niemiec i do Polski na Święta Bożego Narodzenia do 50% taniej!
1 min read

Paczki do Niemiec i do Polski na Święta Bożego Narodzenia do 50% taniej!

Paczki do Niemiec i do Polski na Święta Bożego Narodzenia do 50% taniej!

Wysyłka Paczek Kurierem

Najpewniejszym i najbezpieczniejszym sposobem wysyłania paczek na święta jest nadanie paczki sprawdzoną firma kurierską. Wyślij paczki do 50% taniej przez portal Komfortowe Busy i naszego partnera Furgonetka.pl.

Obsługiwane firmy kurierskie: DHL, DPD, FedEx, UPS, InPost, Poczta, Paczka w Ruchu. Wyceń paczkę i dokończ zamawianie kuriera w serwisie Furgonetka!

Przewozy Paczek do Niemiec na Święta

Jeśli zastanawiasz się jak wysłać paczki do Niemiec na święta, to nie mogłeś lepiej trafić. Jeśli nie chcesz wysyłać paczek zwykłym kurierem przez serwis Furgonetka, to w naszym serwisie znajdziesz przewoźników, którzy zajmują się przewozem paczek do Niemiec w okresie świątecznym i przez cały rok.
Zarówno nadawca jak i odbiorca przesyłek nie musi udawać się do określonych punktów nadawczych, gdyż kierowcy dojeżdżają do adresów podanych w listach przewozowych.
Większość paczek dostarcza się do odbiorców na drugi dzień. Zwykle czas dostarczenia przesyłek wynosi poniżej 24 godziny.
W bagażnikach i lukach bagażowych większości busów door to door zawsze jest dodatnia, pokojowa temperatura, dlatego musicie uważać na produkty łatwo psujące się.

Wolne miejsca przed świętami na paczki w busach door to door

Okres przedświąteczny wiąże się z przesileniem firm kurierskich, tymczasem busy osobowe z drzwi pod drzwi posiadają często wolne miejsca w kierunku z Polski do Niemiec. Wynika to z tego, że przed świętami wiekszość pasażerów przyjeżdża z zagranicy do Polski. Dlatego warto targować się i ustalać niską cenę za paczkę.

Jeśli chcesz nadać paczkę, zobacz, którzy przewoźnicy jeżdżą do Niemiec w serwisie Busem Za Granicę.

Przesyłki świątecznych paczek do Polski

Paczki do naszej ojczyzny można nadawać firmami kurierskimi lub busami door to door. Który sposób jest najlepszy? Zdecyduj sam. Naszym zdaniem zależne jest to od przyzwyczajeń i poszczególnej sytuacji.