From the Blog

Read our latest articles

Dopłaty dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Dopłaty dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Niemieckie landy w pobliżu polskiej granicy wprowadziły dopłaty dla pracowników pracujących u niemieckich pracodawców.

Opiekunki osób starszych pracujące w Aseniore, zatrudnione są bezpośrednio w niemieckiej firmie. Dzięki temu mogą starać się o dopłaty dzienne 60 EUR. W skali miesiąca robi to kolosalną kwotę 1800 EUR dodatkowych środków.

Firma Aseniore zaprasza do udziału w rekrutacji.

Read more
  • 0

Pflegehilfe – praca w opiece osób starszych w Niemczech!

Nie od dzisiaj wiadomo, że większość osób korzystających z przewozów tzw. małymi busami to pracownicy firm zajmujacych się Pflegehilfe (opieką osób starszych) w Niemczech.

Dawniej, kiedy posiadaliśmy własną flotę pojazdów i zajmowaliśmy sie przewozami osób za granicę, także mieliśmy przyjemność wozić opiekunki osób starszych, pracujące w niemieckich, prywatnych domach.

W związku z powyższym polecamy nasz partnerski serwis www.aseniore.de z niemieckimi firmami zajmującymi się w szerokim tego słowa znaczeniu branżą OPIEKA ZDROWOTNA. Można w nim znaleźć kontakt do potencjalnych pracodawców i znaleźć dobrą pracę.

Read more
  • 0

Facelifting Renault Trafic 2019 – nowe silniki!

W końcu przewoźnicy doczekali się wprowadzenia większych silników do bardzo udanego modelu dostawczaka jakim jest Renault Trafic.

Przypominamy, do tej pory obecny model dostępny był wyłącznie z silnikami 1.6 litra w trzech wersjach mocy: 95 KM, 125 KM i 145 KM. Ogólnie poza bardzo wczesną serią na początku produkcji tego modelu, silniki te charakteryzowały się dobrymi osiągami, wysoką kulturą pracy oraz dużą bezawaryjnością... jednak tylko przy przeciętnym użytkowaniu.

Pojazd ten z racji atrakcyjnej ceny, stosunkowo pojemnego wnętrza, odporności zawieszenia na delikatnie mówiąc duże obciążenie, wybierany jest często przez firmy mocno eksploatujące te pojazdy, nierzadko osiągając przebiegi na poziomie 300 a nawet 400 tys. kilometrów. Dodając do tego częstą rotację kierowców, silniki 1.6 okazywały swoje słabości wynikające z dużego przesilenia jednostki. Warto wyjaśnić, że parametry silników wymuszały stosowanie przez producenta takiego przełożenia p…

Read more
  • 0