Latest Listings

Check out our newest listings

View More Listings

From the Blog

Read our latest articles

Last Minute z Niemiec do Polski 27.05.2019 za 80 EUR

Posiadamy kilka wolnych miejsc na powrót z Niemiec do Polski w piątek 27.04.2019.

Wyjazdy z Niemiec z Bawarii, Badenii-Wirtembergii, Hesji, Turyngii, Saksonii i innych regionów. Promocyjna cena 80 EUR. Komfortowe busy Renault Trafic i zawodowi kierowcy bezpiecznie dowiozą do celu w Polsce w województwach warminsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i innymi. Szukasz pilnie transportu?

Read more
  • 0

Czemu służą podróże …?

Pytanie banalne, ale nie do końca. Podróż kojarzy nam się z wyjazdem za granicę, a wcale podróżą nie musi  być tylko zagraniczny wyjazd. Bo podróż krajowa również może być niezwykłą przygodą, niepowtarzalnym przeżyciem. I bardzo często, podobnie jak w życiu bywa, kiedy najmniej spodziewamy się zmian czy niespodzianek, tak i każdy wyjazd może w dowolnym momencie okazać się punktem zwrotnym naszej egzystencji. I nie mam na myśli tylko i wyłącznie podróży ekskluzywnych, wycelowanych na odpoczynek w jakimś rajskim miejscu na ziemi. Bo i podróż zwyczajna, mało wymyślna może przynieść nam wiele dobrych wrażeń, wnieść coś, co długo zapadnie nam w pamięć lub otworzyć w życiu nowy rozdział.

Często mówi się, że podróże kształcą. Skąd taki pogląd? Dzieje się tak z uwagi na zmianę otoczenia, które, jak zmienimy, może na nas tylko korzystnie wpływać. A podróż to zmiany, a zmiany, jak wspomnieliśmy zawsze niosą korzyści. Podróż otwiera nam horyzonty na inne nowe poglądy …

Read more
  • 0

Jak przygotować się do podróży za granicę busem “door to door”?

Każdy z nas jest inny, każdego z nas potrzeby bywają różne i każdy cel podróży bywa inny. Jak przygotować siebie oraz otoczenie do naszego wyjazdu. O czym mowa? Bo przygotowania do podróży to nie tylko tu i teraz, to nie tylko zabranie bluzki, kurtki, czapki. To również zorganizowanie naszego życia podczas naszej nieobecności, a raczej przeorganizowanie go. Jeżeli wyjeżdżamy do pracy na czas dłuższy, to oczywiste jest, że mamy życzenia, by wszystko i wszyscy, których opuszczamy na czas jakiś, zdołali funkcjonować podobnie, jakbyśmy wciąż byli obecni.

Otóż najważniejsze - nie martwić się nadmiernie. Jeżeli ustalimy z najbliższymi najważniejsze kwestie, zostawimy dokładne instrukcje, jak sobie radzić w trudniejszych chwilach i wszystkie niezbędne wskazówki techniczne- naprawdę świat się nie zawali, słońce nie przestanie krążyć podczas naszej nieobecności. Przed nami fantastyczna podróż, nowe doświadczenia, nowi ludzie.

Słów kilka również o przygotowani…

Read more
  • 0