Czym się kierować przy wyborze firmy przewozowej?
2 min read

Czym się kierować przy wyborze firmy przewozowej?

Czym się kierować przy wyborze firmy przewozowej?

Na pewno w pierwszej kolejności reklamą. Kolorową optymistyczną i przyciągającą. I oczywiście wszystko obiecującą. Jakie zazwyczaj uzyskujemy informacje czytając reklamę danej firmy? Jesteśmy rzetelni, niezawodni, usługa wykonana zawsze i to zawsze na czas. Ahhh i tanio! I coś za darmo, dodatki, bonusy, prezenty. Czyli wszystko, czego klienci oczekują i się spodziewają. I nieistotne jest to, że rzeczywista usługa znacznie różni się od soczystej reklamy, ważne by zdobyć klienta. Tylko, że jednorazowy klient to żaden klient. W dzisiejszych czasach naznaczonych przepełnieniem rynku w jakiejkolwiek dziedzinie handlu czy usług, trzeba naprawdę wyróżniać się spośród konkurencji. No otóż … Jak klient ma nas rozpoznać? Naszą jakość? Najlepiej zaufać, skorzystać i przekonać się. Ale trzeba też wybrać komu dać taki kredyt zaufania. Już podczas pierwszego kontaktu klient może łatwo zweryfikować firmę, z usług której chciałby lub nie chciałby skorzystać. Tak jak zawsze i wszędzie, czymkolwiek firma by się nie zajmowała, decydujący jest pierwszy kontakt. Przyjazna i rzeczowa informacja już podczas pierwszego kontaktu, pozwala nam zdobyć przychylność potencjalnego klienta. Dalej – kontakt i troska o klienta dana mu, powoduje, że klient czuje się ważny i wyróżniony. Firma rzetelna niewątpliwie zadba o dobre relacje z klientem. Dopilnuje również, by klient przekazał wszystkie niezbędne informacje dotyczące wykonania usługi. Jeżeli nie zostawimy pełnych danych podczas składania zamówienia i nikt nie będzie potrzebował  ich uzupełnienia , już to powinno być dla nas sygnałem, że firma niekoniecznie o nas pamięta i dąży do naszej dobrej obsługi.

Ważne jest również doświadczenie, jakim firma może się pochwalić. Nie umniejszając oczywiście nowopowstającym przedsiębiorstwom, które chcąc zaistnieć na rynku, na pewno zaoferują klientom najatrakcyjniejsze ceny na rynku, jednak w żaden sposób nie dorównają firmom, mającym wieloletnie doświadczenie z klientem, którego żadna teoretyczna wiedza nie przekaże. Dlatego też doświadczenie przede wszystkim! Nie cena, Drogi Kliencie, zawsze jest wskaźnikiem i gwarancją dobrej jakości. Bo tam, gdzie jest wyższa cena, są i rzetelniejsi, lepiej opłacalni a co za tym idzie, zadowoleni oraz bardziej zmotywowani pracownicy. Cena jest zatem tylko siłą napędową do energiczniejszego rozwoju rynku. Dobra cena- dobra jakość- dobra sprzedaż- zadowolony klient- najlepsza reklama- rozwój.

Tak więc, Drodzy Odbiorcy wszelakich usług, pamiętajmy o wyborze dobrej, zawsze najlepszej  jakości, stawiajmy swoimi decyzjami na rzetelną obsługę, nie pozwalajmy sobie na bylejakość, bo to głównie Klient decyduje o tym, kto będzie wiodący na Rynku. A przecież komfort i wygoda Klienta są najważniejsze!