Busy z Kętrzyna do Monachium, busy Kętrzyn-Monachium
4 min read

Busy z Kętrzyna do Monachium, busy Kętrzyn-Monachium

Zajmujemy się przewozem osób do Niemiec. Busy z Kętrzyna do Monachium to jedna z tras, którą obsługujemy. Busy Kętrzyn- Monachium to nasza stała linia przewozu osób i paczek. 

Znajduje się na północy Polski, a w jego okolicy była siedziba Adolfa Hitlera z czasów II Wojny Światowej. Kętrzyn- bo o nim mowa, jest niespełna 30to tysięczną miejscowością z której ruszają nasze busy do Monachium. Połączenie busem Kętrzyn- Monachium, jest bardzo uczęszczaną trasą, często wybieraną przez naszych klientów, jadących do Niemiec w celach zarówno zarobkowych jak i turystycznych. Województwo warmińsko-mazurskie jest idealnym miejscem na rozpoczęcie podróży, ponieważ tutaj najłatwiej znaleźć wolne miejsca. Przewóz osób z Polski do Niemiec jest naszą pasja. Najbardziej zależy nam na tym, by podróż przebiegała bezpiecznie i komfortowo, dlatego w naszej flocie są do dyspozycji najnowsze Mercedesy Vito i Renault Trafic ( z 2015 i 2016 roku). Bus do Niemiec jedzie od kilku do nawet kilkunastu godzin (zależnie od regionu i warunków na drodze) zatem bardzo ważne jest by pasażerowie odczuwali w tym czasie przyjemność z jazdy. Taka jest właśnie misja Komfortowych Busów: transport osób w wygodnym otoczeniu. Z Kętrzyna do Monachium jedziemy mijając po drodze wiele interesujących miejscowości.

Jak śpiewał Cezary Makiewicz:  Wszystkie drogie prowadzą do Mrągowa. Również nasi kierowcy odwiedzają Polską Stolicę Country, po drodze do Niemiec. Z Mrągowa do Monachium jest ponad 1200 kilometrów. Warto je przejechać naszym busem i spędzić ten czas w komfortowych warunkach. Busy z Kętrzyna do Monachium mają do pokonania bardzo ciekawą trasę, dlatego warto rozejrzeć się w każdej, nawet najmniejszej miejscowości.

Mieszkańcy Biskupca też mogą liczyć na transport do Niemiec. Busy z Kętrzyna do Monachium bez problemu mogą zabrać pasażerów z tej miejscowości. To zabytkowe miasteczko jest bardzo interesującym punktem na mapie Warmii, a ze względu na ośrodki wypoczynkowe którymi może się pochwalić, zdobywa coraz większą sławę wśród turystów. Przewozy do Niemiec wymagają odpowiedniego przygotowania, dlatego w trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów, stale monitorujemy stan techniczny pojazdów by uniknąć jakichkolwiek problemów na drodze. Do przejechania jest wiele kilometrów, więc jakiekolwiek niedopatrzenie może mieć poważne konsekwencje.

Nasze busy zatrzymują się też w Olsztynie- stolicy Warmii i Mazur. Busy z Olsztyna do Monachium jadą przez dużą część Niemiec, dzięki czemu pasażerowie mogą zapoznać się z topografią naszego zachodniego sąsiada jeszcze przed zakończeniem podróży.

Kolejnym przystankiem na trasie jest położona nad jeziorem Drwęckim, Ostróda. To mazurskie miasteczko cieszy się sporym zainteresowaniem wśród turystów z innych województw. Bezpieczne i komfortowe- najczęściej w ten sposób pasażerowie określają organizowane przez nas przewozy do Niemiec. Pojazdy zawsze przygotowane są tak, by komfort jazdy stał na najwyższym poziomie. Busy Kętrzyn- Monachium muszą być przygotowane do poruszania się po zróżnicowanym terenie w granicach dwóch państw.

Jadąc dalej na zachód możemy po drodze zatrzymać się zarówno w Toruniu, jak i Bydgoszczy. Wszystko zależy od zlecenia, które otrzymaliśmy. Oczywiście jeżeli będzie taka potrzeba, nasze busy mogą zajechać do obydwu miejscowości, by zabrać pasażerów do Monachium. Zazwyczaj jadąc do Niemiec mijamy pod drodze cztery z szesnastu polskich województw. Nasze busy zatrzymują się również w Gnieźnie, a następnie w Poznaniu. Niestety nie starczy czasu na zwiedzanie, gdyż przerwy na trasie trwają od kilku do kilkunastu minut, ale poprzez obserwację otoczenia za oknem naszego busa ktoś może zauważyć interesujące miejsce, do którego powróci w przyszłości.

Przewozy międzynarodowe wymagają odpowiedniego przygotowania ze strony kierowców, dlatego by zapewnić pasażerom najwyższy komfort i bezpieczeństwo w każdą trasę wysyłamy dwóch wyspecjalizowanych kierowców. Busy osobowe prowadzi się trochę inaczej aniżeli samochody. Bardzo ważne jest więc by osoba odpowiedzialna za kierowanie pojazdem posiadała doświadczenie. Dzięki temu mają większą pewność za kierownicą naszych pojazdów, a pasażerowie odczuwają znaczną przyjemność podczas podróży.

Po opuszczeniu Poznania busy Kętrzyn- Monachium muszą pokonać jeszcze około 170 kolometrów by znalźć się w innym państwie.Po przekroczeniu granicy niemieckiej pierwszym miastem na naszej drodze będzie Frankfurt nad Odrą. Ta malowniczo położona miejscowość jest swojego rodzaju bramą na zachód. Znajduje się tutaj również siedziba Europejskiego Uniwersytetu Viadrina gdzie studiuje obecnie blisko siedem tysięcy studentów z 93 państw. Ze względu na szeroko rozwiniętą infrastrukturę transportową w Niemczech, nasze busy poruszają się bardzo sprawnie, dzięki czemu podróż do miejscowości docelowych zajmuje po prostu mniej czasu. Busy do Monachium mijają po drodze okolice Poczdamu i Berlina. Najczęściej właśnie w tych regionach kierujemy się bardziej w południową cześć mapy naszego zachodniego sąsiada i możemy odwiedzić takie miasta jak Lipsk, Drezno czy Norymbergę. Busy z Kętrzyna do Monachiumczęsto przewożą osoby do pracy. Wybór komfortowego busa jest więc bardzo dobrym pomysłem, ponieważ podróż w takich warunkach nie jest tak obciążająca i męcząca dla organizmu, aniżeli wycieczka zwykłym busem czy autokarem.

W Monachium mieszka obecnie blisko 1,5 miliona osób, jest to więc jeden z ważniejszych ośrodków gospodarczych i kulturalno-naukowych w Niemczech. Miasto jest również znane na całym świecie jako miejsce w którym funkcjonuje jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich na świecie- Bayern Monachium. Warto zaznaczyć, że występuje w nim Robert Lewandowski, który jest obecnie jednym z najbardziej cenionych piłkarzy w najlepszych europejskich ligach. Monachium słynie również z Oktoberfestu czyli jednego z najpopularniejszych na świecie festynów ludowych. Na na imprezie spożywanych jest około 5 milionów litrów piwa. To już niestety ostatni przystanek naszej podróży, bus z Kętrzyna do Monachium dojechał na miejsce. W tym miejscu każdy pasażer będzie mógł rozpocząć własną wędrówkę i samodzielnie kreować rzeczywistość po opuszczeniu busa.

Oczywiście busy z Kętrzyna do Monachium to tylko jedna z wielu tras, które pokonujemy. Wszelkich informacji z przyjemnością udzieli nasz dyspozytor. Poniżej przedstawiamy przykładowe konfiguracje połączeń:

rezerwacje pod numerem 662 548 091. zapraszamy

 

Busy Biskupiec-Stuttgart

Busy Biskupiec-Karlsruhe

Busy Biskupiec-Manheim

Busy Biskupiec-Heilbronn

Busy Biskupiec-Fryburg

Busy Giżycko-Stuttgart

Busy Giżycko-Karlsruhe

Busy Giżycko-Ulm

Busy Giżycko-Manheim

Busy Giżycko-Heilbronn

Busy Kętrzyn-Stuttgart

Busy Kętrzyn-Karlsruhe

Busy Kętrzyn-Ulm

Busy Kętrzyn-Manheim

Busy Kętrzyn-Heilbronn

Busy Korsze-Stuttgart

Busy Korsze-Karlsruhe

Busy Korsze-Manheim

Busy Korsze-Heilbronn

Busy Korsze-Fryburg

Busy Mikołajki-Stuttgart

Busy Mikołajki-Karlsruhe

Busy Mikołajki-Ulm

Busy Mikołajki-Heilbronn

Busy Mikołajki-Fryburg

Busy Mrągowo-Stuttgart

Busy Mrągowo-Karlsruhe

Busy Mrągowo-Ulm

Busy Pisz-Stuttgart

Busy z Kętrzyna do Monachium

Busy Reszel-Heilbronn