Busy z Giżycka do Stuttgartu, Busy Giżycko-Stuttgart
3 min read

Busy z Giżycka do Stuttgartu, Busy Giżycko-Stuttgart

Przewozy osób do Niemiec najczęściej rozpoczynamy w województwie warmińsko- mazurskim.

Busy Giżycko- Stuttgart odjeżdżają zazwyczaj nad ranem w jednym z najpiękniejszych regionów w Polsce. Dla miłośników przyrody Mazury są jednym z siedmiu cudów świata. Jeżeli ktoś spędził tu chodź trochę czasu, na pewno nie zaprzeczy temu stwierdzeniu. Polodowcowe ukształtowanie terenu z dużą ilością czystych i dużych jezior zapiera dech w piersiach nawet gruboskórnym. Dziewicze lasy pełne dzikiej zwierzyny są idealnym miejscem do słuchania śpiewu ptaków i podziwiania zróżnicowanej flory tych zielonych płuc Polski. Wyjazd rozpoczynamy w urokliwej mazurskiej miejscowości- Giżycku. Położone nad jeziorem Niegocin miasteczko jest znanym kurortem wypoczynkowym wśród miłośników sportów wodnych oraz osób kochających spędzać czas w  urokliwym otoczeniu. Zależnie od zlecenia nasze komfortowe busy z Giżycka do Stuttgardu zajeżdżają po drodze do innych okolicznych miejscowości, zbierając z wyznaczonych miejsc pasażerów m.in z Kętrzyna, leżącego 8 km od Wilczego Szańca, głównej siedziby Alolfa Hitlera, która w latach 1941-44 ułatwiała Führerowi  dowodzenie wojskami podbijającymi ZSRR. Zatrzymujemy się również w Korszach lub znanym z Pikniku Country Mrągowie. Przewóz osób do Stuttgardu, zazwyczaj zajmuje kilkanaście godzin dlatego dopełniamy wszelkich starań by nasi pasażerowie mogli spędzić ten czas w komfortowych warunkach. Począwszy od nowych i wygodnych busów: (Mercedesów Vito z  2015 roku  i Renault Trafic z 2016) w których pasażerowie czują komfort jazdy przez m.in. ograniczenie wstrząsów i wygodne fotele , poprzez starannie wyselekcjonowanych doświadczonych kierowców, skończywszy na odpowiedniej ilości krótkich przerw na rozprostowanie nóg i załatwianie potrzeb fizjologicznych. Bardzo ważne jest dla nas też bezpieczeństwo pasażerów, dlatego kierowcy dostosowują prędkość do warunków panujących na drodze, ponieważ lepiej dojechać na miejsce godzinę później niż nie dojechać wcale.

 

Nasz bus Giżycko- Stuttgart zatrzymuje się też w innych miejscowościach Krainy Tysiąca Jezior np. w znanym z festiwalu rockowego Węgrzynowie, czy też Korszach. Trasa jest zawsze wybierana na podstawie preferencji naszych klientów i dobierana tak, by w jak najkrótszym czasie odwiedzić wszystkie wyznaczone miejsca. Zatrzymujemy się również w Mikołajkach znanych z popularnego parku wodnego. Nasz bus z Mikołajek do Stuttgartu może zabrać Państwa nawet świeżo po wodnych harcach, a podróż w komfortowych warunkach pomoże się zrelaksować i nabrać sił przed wizytą w Niemczech. Przewóz osób to wielka odpowiedzialność, dlatego nasze busy regularnie poddawane są przeglądom pod okiem wyspecjalizowanych mechaników. Pozwala to uniknąć niespodziewanych awarii na trasie, które niestety przytrafiają się niektórym przewoźnikom, najczęściej tym nieprzykładającym tak dużej wagi do bezpieczeństwa pasażerów. Dla Nas, Komfortowych Busów, bezpieczeństwo i wygoda są najważniejsze. Busy Giżycko- Stuttgart przed rozpoczęciem trasy są starannie przygotowane, począwszy od przeglądu technicznego skończywszy na dokładnym, wewnętrznym i zewnętrznym oczyszczeniu pojazdu.

Oferujemy również transport z Biskupca do Stuttgardu oraz innych okolicznych Niemieckich miejscowości takich jak: Ulm, Manheim, Karlsurh czy Frybug.

Mieszkańcy Pisza oczywiście też mogą liczyć na transport do Niemiec. Busy z Pisza do Stuttgartu czy Manheim odjeżdżają codziennie w godzinach ustalonych wcześniej z naszym dyspozytorem.

Po drodze do Stuttgartu zatrzymujemy się w takich miastach niemieckich jak między innymi: Karlsruh, Ulm, Mangim, Heilbronn czy Fryburg, dlatego osoba, której miejscowością docelową nie jest Stuttgart, może bez problemu dostać się tam gdzie chce. Południowa część Niemiec znalazła wielu sympatyków wśród turystów z całej Europy, ze względu na górzyste ukształtowanie terenu. Alpy to przecież największe pasmo górskie Starego Kontynentu, którego nikomu nie trzeba przedstawiać.

Badenia-Wirtembergia jest krajem związkowym Niemiec, którego stolicą jest właśnie Stuttgart. Południowo- zachodnia część kraju graniczy z Francją i Szwajcarią, dzięki czemu osoby, które nie lubią być długo w jednym miejscu mogą liczyć na wiele konfiguracji ciekawych wycieczek.

Stuttgart zamieszkuje niewiele ponad 600 tysięcy osób, co stawia miasto wśród największych Niemieckich obszarów metropolitalnych. Swoje siedziby mają tu takie przedsiębiorstwa jak na przykład: Bosh. Porshe, IBM, lub Neoplan. Przewóz osób z mazur do Niemiec zajmuje najczęściej kilkanaście godzin. Pasażerowie będą więc zadowoleni z możliwości relaksu jakie oferuje Stuttgart. Niektórzy tu powracają, inni pierwszy raz mają okazję zobaczyć atrakcyjne tereny tej miejscowości. W obu wariantach, na twarzach naszych pasażerów widoczny będzie uśmiech spowodowany urokiem tego pięknego miejsca.

 

Oczywiście busy Giżycko- Stuttgart to tylko jedna z wielu tras jakie oferujemy. Poniżej przedstawiamy przykładowe konfiguracje połączeń:

 

Busy Biskupiec-Stuttgart

Busy Biskupiec-Karlsruhe

Busy Biskupiec-Ulm

Busy Biskupiec-Manheim

Busy Biskupiec-Heilbronn

Busy Biskupiec-Fryburg

Busy Giżycko-Stuttgart

Busy Giżycko-Karlsruhe

Busy Giżycko-Ulm

Busy Giżycko-Manheim

Busy Giżycko-Heilbronn

Busy Giżycko-Fryburg

Busy Kętrzyn-Stuttgart

Busy Kętrzyn-Karlsruhe

Busy Kętrzyn-Ulm

Busy Kętrzyn-Manheim

Busy Kętrzyn-Heilbronn

Busy Kętrzyn-Fryburg

Busy Korsze-Stuttgart

Busy Korsze-Karlsruhe

Busy Korsze-Ulm

Busy Korsze-Manheim

Busy Korsze-Heilbronn

Busy Korsze-Fryburg

Busy Mikołajki-Stuttgart

Busy Mikołajki-Karlsruhe

Busy Mikołajki-Ulm

Busy Mikołajki-Manheim

Busy Mikołajki-Heilbronn

Busy Mikołajki-Fryburg

Busy Mrągowo-Stuttgart

Busy Mrągowo-Karlsruhe

Busy Mrągowo-Ulm

Busy Mrągowo-Manheim

Busy Mrągowo-Heilbronn

Busy Mrągowo-Fryburg

Busy Pisz-Stuttgart

Busy Pisz-Karlsruhe

Busy Pisz-Ulm

Busy Pisz-Manheim

Busy Pisz-Heilbronn

Busy Pisz-Fryburg

Busy Reszel-Stuttgart

Busy Reszel-Karlsruhe

Busy Reszel-Ulm

Busy Reszel-Manheim

Busy Reszel-Heilbronn

Busy Reszel-Fryburg