busy z Brodnicy do Frankfurtu, busy Brodnica- Frankfurt
2 min read

busy z Brodnicy do Frankfurtu, busy Brodnica- Frankfurt

Według niektórych melomanów na pewnych wybitnych artystach ciąży klątwa. Klątwa 27 roku życia, ponieważ wielu z nich właśnie w tym wieku zmarła. Do klubu 27, bo tak potocznie określa się muzyków którzy ponieśli śmierć jako młodzi ludzie zalicza się m.in. Janis Joplin, Jim Morrison, Kurt Cobain, czy Amy Winehouse.

Jednak nie dla wszystkich liczba 27 jest pechowa. Do czego piję? Ano do tego, że Brodnica ma właśnie około 27 tysięcy mieszkańców, a jest miejscowością urokliwą, nad którą zdecydowanie nie ciąży żadne widmo. Wręcz przeciwnie- takiego położenia geograficznego może jej pozazdrościć niejedna polska miejscowość. Wystarczy spojrzeć na mapę by zobaczyć, że busy z Brodnicy  do Frankfurtu rozpoczynają trasę w miejscu niezwykłym. Brodnicki Park Krajobrazowy, który otula miasta od strony północnej  jest prawdziwym rajem na ziemi. Niczym ogród Eden zachwyca swoimi urokami wszystkich którzy zdecydowali się odwiedzić zielone progi tych leśnych terenów. Busy Brodnica- Frankfurt ruszają więc w iście bajkowej scenerii, dzięki czemu pasażerowie mogą nacieszyć oczy pięknym polskim lasem przed opuszczeniem granic naszego kraju. Busy z Brodnicy do Frankfurtu mają do przejechania spory kawałek drogi. Trasa ta to ponad tysiąc kilometrów, dlatego busy Brodnica- Frankfurt są idealnym miejscem do różnego rodzaju przemyśleń.

Brodnica może się pochwalić jednak nie tylko naturą. W mieście znajduje się wiele różnych zabytków i ciekawych miejsc w okolicy których przejeżdżają busy z Brodnicy do Frankfurtu. Jednym z nich jest brama chełmińska z początku XIV wieku. Do dzisiaj została zachowana w bardzo dobrym stanie w czym oczywiście pomogły renowacje np. ta z 1898 roku, kiedy to odbudowano jej górne części. Busy Brodnica- Frankfurtu często tędy przejeżdżają, a na specjalną prośbę pasażerów kierowca może zwolnić na chwilę, by ten świetny zabytek średniowiecznej architektury był chodź przez chwilę lepiej widoczny. Tak się składa, że w Brodnicy jest czym nacieszyć oko, co chwalą sobie przyjezdni i stali mieszkańcy miasteczka. Busy z Brodnicy do Frankfurtu przejeżdżają obok wielu ciekawych miejsc, ale nie chcę zdradzać teraz wszystkich- lepiej zobaczyć to na własne oczy.

Busy Brodnica- Frankfurt kończą trasę w bardzo ważnym ośrodku gospodarczym. Pomimo tego, że miasto nie należy do największych jest ważną metropolią finansową w skali ogólnoświatowej. Swoje siedziby mają tutaj najważniejsze banki oraz wiele ważnych przedsiębiorstw. Busy z Brodnicy do Frankfurtu kończą trasę w piątym co do wielkości mieście Niemiec. Znawcy sztuki mogą tu znaleźć wszystko to czego potrzebują: galerie, muzea, czy bankiety są tutaj bardzo często spotykane. Warto też zaznaczyć, że po II Wojnie Światowej miasto zostało niemalże całkowicie zniszczone, a po odbudowie miało świadczyć o potencjale gospodarczym Niemiec. Jak możemy zauważyć na miejscu jest on na naprawdę wysokim poziomie. Busy z Brodnicy do Frankfurtu są dobrym miejscem by zaobserwować jak kwitnie przemysł u naszego zachodniego sąsiada. Nawet w okolicy autostrad jest bardzo wiele zakładów produkcyjnych, które świadczą m.in. o sile niemieckiej gospodarki. Busy Brodnica- Frankfurt bardzo sprawnie poruszają się po autostradach. Pojazdy dostosowane do międzynarodowego przewozu osób doskonale sprawdzają się również na drogach podmiejskich, a zawsze odpowiednio przygotowane opony zapewniają przyczepność na najwyższym poziomie. Busy z Brodnicy do Frankfurtu są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą zobaczyć jedną z największych metropolii finansowych świata.

Jedno jest pewne- we Frankfurcie nad Menem nikt się nie będzie nudził. Miasto jest zbudowane tak, by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie, a busy Brodnica- Frankfurt pomogą wam zregenerować siły przed trudami zwiedzania tego pięknego miasta.