Busy do Niemiec

Busy do Niemiec pod adres oraz międzynarodowy bus z Niemiec do Polski codziennie!

Jesteśmy firmą transportową z Olsztyna i świadczymy przewozy osób do Niemiec oraz paczek. Bardzo zależy nam na tym, by każdy przejazd przebiegał sprawnie, szybko, komfortowo i bezpiecznie. Nasze busy do Niemiec są bardzo dobrze wyposażone i regularnie przechodzą dokładne przeglądy.

Busy Olsztyn-Niemcy to nasza specjalizacja. Dowozimy pod wskazany adres na terenie całych Niemiec.

Zadzwoń i zarezerwuj termin przewozu pod nr tel. +48 662 548 091.

 

Mapa naszego zasięgu:

 

 

 

Międzynarodowy przewóz osób do Niemiec to duża odpowiedzialność, dlatego w naszej flocie są nowe Mercedesy Vito i Renault Traffic. Nasze busiki Polska Niemcy „z drzwi pod drzwi” są z regulowanymi fotelami, przyciemnianymi szybami, poduszkami powietrznymi i wszelkimi wspomaganiami podróży, bo muszą być wygodne dla naszych pasażerów!

Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, bo pasażer jest najważniejszy! Tanie przejazdy do Niemiec pod wskazany adres zawsze realizuje 2 kierowców, dzięki temu podróż jest bezpieczna. Zdajemy sobie sprawę z tego, że busy do Niemiec jadą często przez wiele godzin i podróż może po jakimś czasie stać się męcząca, dlatego chcemy wszelkiego rodzaju nieprzyjemności wynikające z długiej podróży ograniczyć do minimum.

 

 

 

Nasze tanie przewozy Polska Niemcy „door to door” zawsze mają jasno ustaloną trasę, a czas podróży jesteśmy w stanie obliczyć w dużym przybliżeniu przed wyjazdem busa z bazy. Wysyłanie w każdą trasę dwóch kierowców sprawia, że nasze tanie busy do Niemiec dowożą pasażerów na czas.

Bardzo ważne jest dla nas, by nasze busy do Niemiec były miejscem w którym pasażerowie czują się bezpiecznie i z relacji osób które miały przyjemność skorzystać z naszych usług wynika, że nieskromnie mówiąc udaje się nam to bardzo dobrze. Dziękujemy wszystkim pasażerom, którzy rozpowszechniają naszą markę „Komfortowebusy – przewozy osób do Niemiec” i korzystają regularnie z naszych usług.

Tanie przejazdy z Polski do Niemiec – tylko z firmą Komfortowebusy!

 

Prowadzimy tanie przewozy do Niemiec pod adres m.in. z regionów:

  • Busy z województwa kujawsko-pomorskiego do Niemiec
  • Busy z województwa warmińsko-mazurskiego do Niemiec
  • Busy z województwa wielkopolskiego do Niemiec
  • Przewozy z województwa pomorskiego do Niemiec.
  • Przewozy z województwa łódzkiego do Niemiec

 

Nasz międzynarodowy bus Polska Niemcy rozwozi klientów po praktycznie całym terytorium naszego zachodniego sąsiada. W przeciwieństwie do wielu przewoźników na rynku międzynarodowego transportu, jeździmy bardzo często na południe Niemiec. Region ten z dnia na dzień zyskuje na popularności i bardzo prężnie się rozwija, dlatego małe busy z Polski do Niemiec codziennie kursują. Od zjednoczenia Niemiec bardzo rozwiną się również wschód tego pięknego kraju. Widoczna jest jednak duża przepaść między terenami należącymi kiedyś do NRD a RFN. 


Nasze busy do Niemiec w okresie letnim są wyposażone w lodówkę z butelkami wody dla wszystkich pasażerów. Uzupełnianie płynów w podróży jest bardzo ważne i pod żadnym pozorem nie można o tym zapominać. A łyk zimnej wody w upalny dzień przyprawia o błogi uśmiech na twarzy. Busy do Niemiec są oczywiście klimatyzowane, więc temperatura w samochodzie jest odpowiednia. Mimo tego, podczas postoju na rozprostowanie nóg może zrobić się gorąco i właśnie wtedy idealnie sprawdza się nasza lodówka.

kierowca bus do niemiecPodczas każdej podróży nasze busy do Niemiec zachowują odpowiednią ilość przerw, które podczas międzynarodowego przewozu osób są koniecznością. Warto dla zdrowia rozprostować ciało, czy zrobić nawet kilka ćwiczeń rozciągających, ponieważ każdy organizm potrzebuje określonej dawki ruchu.

Przewóz osób staramy się traktować jako pasję, nie obowiązek, dlatego busy do Niemiec kursują regularnie, a nasi pasażerowie z przyjemnością do nas wracają i korzystają z przejazdów na innych trasach. Warto zaznaczyć, że im więcej jeździsz, tym bardziej oszczędzasz ponieważ dla naszych stałych klientów przygotowujemy regularnie bardzo atrakcyjne promocje. Tanie przejazdy Polska Niemcy pod wskazany adres cieszą się olbrzymią popularnością. Dla wszystkich mamy również przygotowane karty stałego klienta, które upoważniają do otrzymywania wszelkiego rodzaju rabatów.

Zadzwoń do naszego Dyspozytora

pod numer +48 662 548 091

i przekonaj się jak bardzo komfortowe są nasze busy do Niemiec!

 

 

Dodaj komentarz