Busy do Niemiec

Jesteśmy firmą transportową z Olsztyna i zajmujemy się międzynarodowym przewozem osób z Polski do Niemiec. Bardzo zależy nam na tym, by każdy przejazd przebiegał sprawnie, szybko, komfortowo i bezpiecznie, dlatego nasze busy do Niemiec są bardzo dobrze wyposażone i regularnie przechodzą dokładne przeglądy, by uniknąć wszelkiego rodzaju niedogodności na drodze. Busy Olsztyn- Niemcy to jedna z wielu tras które obsługujemy. Nasza firma cały czas bardzo prężnie się rozwija, dlatego jeździmy do coraz większej ilości uroczych miejsc w naszym pięknym kraju.

W naszej flocie są nowe Mercedesy Vito i Renault Trafic z m.in. z regulowanymi fotelami, przyciemnianymi szybami, poduszkami powietrznymi i wszelkimi wspomaganiami podróży. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że busy do Niemiec jadą często przez wiele godzin i podróż może po jakimś czasie stać się męcząca, dlatego chcemy wszelkiego rodzaju nieprzyjemności wynikające z długiej podróży ograniczyć do minimum. Nasze busy do Niemiec zawsze mają jasno ustaloną trasę, a czas podróży jesteśmy w stanie obliczyć w dużym przybliżeniu. Ponadto w każdą trasę wysyłamy dwóch kierowców, ponieważ każdy z nas jest tylko człowiekiem i prędzej czy później się męczy, a zmęczony kierowca to niebezpieczeństwo. Jako, że zdajemy sobie z tego sprawę, kierowcy zmieniają się gdy tylko poczują jakikolwiek objaw utraty sił. Busy do Niemiec są kierowane przez doświadczonych i starannie dobranych w skrupulatnym procesie rekrutacyjnym kierowców. Bardzo ważne jest dla nas, by nasze busy do Niemiec były miejscem w którym pasażerowie czują się bezpiecznie i z relacji osób które miały przyjemność skorzystać z naszych usług wynika, że nieskromnie mówiąc udaje się nam to bardzo dobrze.

Zbieramy pasażerów z województw w północnej części Polski, a nasze busy do Niemiec rozwożą klientów po praktycznie całym terytorium naszego zachodniego sąsiada. W przeciwieństwie do wielu przewoźników na rynku międzynarodowego transportu, jeździmy bardzo często na południe Niemiec, ponieważ region ten z dnia na dzień zyskuje na popularności i bardzo prężnie się rozwija. Od zjednoczenia Niemiec bardzo rozwiną się również wschód tego pięknego kraju, aczkolwiek widoczna jest jeszcze duża przepaść między terenami należącymi kiedyś do NRD a RFN.

Nasze busy do Niemiec w okresie letnim są wyposażone w lodówkę z butelkami wody dla wszystkich pasażerów, ponieważ uzupełnianie płynów w podróży jest bardzo ważne i pod żadnym pozorem nie można o tym zapominać. A łyk zimnej wody w upalny dzień przyprawia o błogi uśmiech na twarzy. Busy do Niemiec są oczywiście klimatyzowane, więc temperatura w samochodzie jest odpowiednia, jednak podczas postoju na rozprostowanie nóg może się zrobić gorąco i właśnie wtedy idealnie sprawdza się nasza lodówka.

Podczas każdej podróży nasze busy do Niemiec zachowują odpowiednią ilość przerw, które podczas międzynarodowego przewozu osób są koniecznością. Warto dla zdrowia rozprostować ciało, czy zrobić nawet kilka ćwiczeń rozciągających, ponieważ każdy organizm potrzebuje określonej dawki ruchu.

Przewóz osób staramy się traktować jako pasję, nie obowiązek, dlatego busy do Niemiec kursują regularnie, a nasi pasażerowie z przyjemnością do nas wracają i korzystają z przejazdów na innych trasach. Warto zaznaczyć, że im więcej jeździsz, tym bardziej oszczędzasz ponieważ dla naszych stałych klientów przygotowujemy regularnie bardzo atrakcyjne promocje. Dla wszystkich mamy również przygotowane karty stałego klienta, które upoważniają do otrzymywania wszelkiego rodzaju rabatów. Zadzwoń do naszego dyspozytora pod numer 662548091 i przekonaj się jak bardzo komfortowe są nasze busy do Niemiec!